W wywiadzie dr Kazibudzki dzieli się kluczowymi umiejętnościami i doświadczeniami zdobytymi podczas programu IMTA. Dzięki nowoczesnym metodom nauczania i projektowaniu efektywnych programów nauczania, zdołał stworzyć interaktywne i angażujące środowisko edukacyjne dla swoich studentów.

Dr Kazibudzki podkreśla także korzyści płynące z przynależności do międzynarodowej sieci absolwentów IMTA, która otworzyła przed nim możliwości współpracy badawczej oraz udziału w prestiżowych konferencjach naukowych. Jego aktywność naukowa obejmuje publikacje w renomowanych czasopismach oraz członkostwo w licznych organizacjach międzynarodowych.

Zapraszamy do przeczytania pełnego wywiadu z dr. Pawłem Kazibudzkim, który jest dostępny pod linkiem: IMTA Success Stories.

Politechnika Opolska – Wydział Ekonomii i Zarządzania