UWAGA !!! Konkurs WEiZ się sprawdź – Nobliści z Ekonomii !!!

Nobel z Ekonomii

Nagroda Banku Szwecji im. Alfreda Nobla w dziedzinie nauk ekonomicznych jest przyznawana przez Komitet Noblowski. Wiecie że, w 2020 roku przyznano ją już po raz 50 !!!

Ekonomia to złożone i wielowymiarowe zagadnienie,
Np. :
Ekonomia = gospodarowanie w warunkach ograniczonych zasobów
Ekonomia = analiza procesów gospodarczych
Ekonomia = badanie cen, produkcji, bezrobocia
Ekonomia = mikroekonomia + makroekonomia
… i tak można by jeszcze długo wymieniać co to jest ekonomia i czym się zajmuje.
A więc wiedza ekonomiczna jest bardzo przydatka w zarządzaniu przedsiębiorstwem czy analizie procesów rynkowych. Na naszym Wydziale Ekonomii i Zarządzania PO możesz tej wiedzy się nauczyć studiując Ekonomię, Zarządzanie czy Administrację Praktyczną.

Jeśli nie uda Ci się wygrać 18.05 pamiętaj masz jeszcze szansę na wygraną 25.05.2021r., 01 czerwca 2021r. oraz 08.06.2021r.

Powodzenia !!!

Drodzy #WEiZPOstudenci oraz #WEiZPOpracownicy informujemy, iż JM Rektor Politechniki Opolskiej wydał komunikat dotyczący 𝗼𝗯𝗼𝘄𝗶𝗮̨𝘇𝗸𝘂