Wydział Ekonomii i Zarządzania
Politechnika Opolska
Gdzie jesteś: Strona główna / Uroczyste rozdanie dyplomów

Uroczyste Rozdanie Dyplomów

Szanowna Absolwentko, Szanowny Absolwencie,
Wydziału Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej

serdecznie zapraszamy na Uroczyste Rozdanie Dyplomów, które odbędzie się 23 kwietnia 2022 r. (sobota) w godz. 10:00 – 12:00 w budynku Centrum Nauka Biznes (Opole ul. Waryńskiego 4). Zapraszając Państwa na uroczystość liczymy, że będzie to dla Was wyjątkowa okazja na spotkanie się po niemal roku od zakończenia studiów.

Czas studiowania to wyjątkowy okres w życiu każdego człowieka, jednak ostatnie dwa lata, ze względu na pandemię, nie pozwalały na częste spotykanie się, a nauka została przeniesiona do przestrzeni wirtualnej. Wiemy, że mimo niesprzyjających warunków studiowania, bez osobistego kontaktu, doceniacie czas spędzony na uczelni, bo to tu zawiązały się wspaniałe przyjaźnie, które zostaną z Wami na całe życie. Organizacją uroczystości chcemy podkreślić, iż powstałe na uczelni więzi to wyjątkowy kapitał relacji, który niezwykle cenimy i powinniśmy go wspólnie pielęgnować.

Jesteśmy częścią wspaniałej społeczności Politechniki Opolskiej!
Potraktujmy tę uroczystość jak zjazd dobrych przyjaciół.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w uroczystości
pod numerem tel. +48 77 4498800
lub na adres mailowy weiz@po.edu.pl
do dnia 20 kwietnia br.

Pliki do pobrania:

Uroczyste Rozdanie Dyplomów

Dyplomy leżące na stole - zdjęcie informacyjne

Uroczystość Rozdania Dyplomów na WEiZ to wyjątkowa okazja na spotkanie się po kilku miesiącach od zakończenia studiów, co pozwala na wymianę często niesamowitych i trudnych do opowiedzenia wspomnień. Czas spędzony na uczelni to wyjątkowy okres w życiu. To tu, w murach uczelni, w znakomitej większości zdobywamy wspaniałe przyjaźnie, które pozostają z nami na lata. Powstałe tu więzi to wyjątkowy kapitał relacji, który niezwykle cenimy i powinniśmy wspólnie go pielęgnować.

Traktujmy tę uroczystość nie tylko jako spotkanie z osobistościami świata nauki i biznesu, ale jako zjazd dobrych przyjaciół. Chcemy, aby każdy z absolwentów mógł w tym dniu czuć się zupełnie wyjątkowy. To moment, kiedy możemy publicznie docenić trud i zaangażowanie w końcowy sukces – uzyskanie dyplomu ukończenia studiów.

Jesteśmy częścią wspaniałej społeczności Wydziału Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej – bądźmy z tego dumni! #WEiZPOAbsolwenci