Uczelnie Szkołom – o finansach z NBP. Edycja II

Mamy przyjemność poinformować, że zostaliśmy laureatem konkursu Uczelnie Szkołom – o finansach z NBP. Edycja IIktóry będziemy realizować z ramienia Politechnika Opolska.

Jest to projekt edukacyjny dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół średnich polegający na opracowaniu i realizacji inicjatywy popularyzującej wiedzę na temat zarządzania finansami osobistymi.

Projekt jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Mamy przyjemność poinformować, że zostaliśmy laureatem konkursu Uczelnie Szkołom – o finansach z NBP. Edycja II, który będziemy realizować z ramienia Politechnika Opolska.

Finanse: Wybrane zagadnienia - okładka

Finanse: Wybrane zagadnienia

Monografia i jednocześnie podręcznik akademicki pt. Finanse: Wybrane zagadnienia pod redakcją Ireny Pyki i Krzysztofa Malika jest już dostępny w wersji cyfrowej.

Życzenia Świąteczne

Wesołych Świąt

W imieniu społeczności akademickiej Wydział Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej składamy Wam świąteczne życzenia – zdrowia i wszelkiej pomyślności.