Obowiązkowe zapisy na lektoraty z języków obcych

Etap II – wybór grup zajęciowych
Termin: 29 września 2021, godz. 7.00 – 30 września 2021, godz. 24.00

W I etapie został wybrany przedmiot, czyli język i poziom. Studenci, którzy nie dokonali wyboru na lektorat w tym etapie, zostali dopisani do języków automatycznie bez uwzględniania preferencji.
W II etapie studenci dokonują wyboru konkretnych grup zajęciowych (dzień, godzina).
UWAGA: Studenci, którzy nie dokonają zapisu na lektorat w II etapie, zostaną dopisani do grup, w których zostaną wolne miejsca, losowo, bez uwzględniania preferencji.
Oba etapy odbywają się elektronicznie w systemie USOSWeb (sekcja „Kalendarz rejestracji”).

Etap II - wybór grup zajęciowych Termin: 29 września 2021, godz. 7.00 – 30 września 2021, godz. 24.00

Drodzy #WEiZPOstudenci oraz #WEiZPOpracownicy informujemy, iż JM Rektor Politechniki Opolskiej wydał komunikat dotyczący 𝗼𝗯𝗼𝘄𝗶𝗮̨𝘇𝗸𝘂