💡 W tym Blended Intensive Program (BIP) studenci będą na nowo wyobrażać sobie rozwiązania dla miast i mniejszych miejscowości, często pomijanych w wyścigu do budowania obszarów miejskich jutra.

🏙 Uczestnicy wezmą udział w praktycznym opracowywaniu planów strategicznych dostosowanych do specyficznych potrzeb obszarów pozametropolitalnych. Będą współpracować ze swoimi rówieśnikami, aby uwolnić pełny potencjał tych miejsc, proponując innowacyjne, zrównoważone pomysły, które przemawiają do ich charakteru i dziedzictwa.

Organizatorzy już wystartowali pierwszym spotkaniem online, które było okazją do:

🎓Poznania się  wszystkich partnerów BIP

🏫 „Rzucenia okiem na gospodarzy BIP – Politechnikę Opolską

🎶Kilku słów o naszym pięknym Opolu

Razem przemyślmy miasta i regiony na nowo!

💡 In this Blended Intensive Program (BIP), students will reimagine solutions for cities and smaller towns, often overlooked in the race to build the urban areas of tomorrow. Instead of congregating in crowded megacities, how can we transform local communities into thriving centers that attract and retain talents?

🏙 Participants will take part in hands-on development of strategic plans tailored to the specific needs of non-metropolitan areas. They will work with their peers to unlock the full potential of these places by proposing innovative, sustainable ideas that speak to their character and heritage.

The first meeting will be an opportunity to:

🎓Get to know all the BIP partners

🏫”Take a look” at the hosts of BIP – Opole University of Technology

🎶 A few words about our beautiful city of Opole.

Together, let’s rethink cities and regions!

W tym Blended Intensive Program (BIP) studenci będą na nowo wyobrażać sobie rozwiązania dla miast i mniejszych miejscowości, często pomijanych w wyścigu do budowania obszarów miejskich jutra. Zamiast gromadzić się w zatłoczonych megamiastach, jak możemy przekształcić lokalne społeczności w dobrze prosperujące ośrodki, które przyciągają i zatrzymują talenty?