Jakie masz oczekiwania wobec Politechniki Opolskiej? – wypełnij Ankietę oczekiwań studentów i absolwentów względem Politechniki Opolskiej

Nie bądź obojętny! Twoja opinia ma znaczenie. Wypełnienie ankiety zajmie Ci tylko chwilę, a nam pomoże się rozwijać właśnie dla Ciebie.  Chcemy się wsłuchać w potrzeby każdego z naszych studentów, na bazie czego staramy się wprowadzać sukcesywnie zmiany, tam gdzie jest to możliwe.

Ankieta, jak zawsze, jest w pełni anonimowa!

Liczymy na Twój głos!

Studencie, absolwencie Politechniki Opolskiej! Jak co roku pytamy Cię o Twoją opinię nt. studiowania na naszej uczelni oraz o to jakie masz potrzeby i co możemy ulepszyć, by studiowanie było jeszcze bardziej wartościowym czasem. Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Badania oczekiwań studentów i absolwentów względem Politechniki Opolskiej. Kliknij w poniższą grafikę, aby wypełnić ankietę.