W dniu 08.06.2022 odbyło się zdalnie I seminarium naukowe Katedry Zarządzania Przedsiębiorstwem, E-biznesu i Gospodarki Elektronicznej. Zaproszonym prelegentem była pani dr hab. Joanna Żukowska, profesor Szkoły Głównej Handlowej. Wystąpienie Pani Profesor zatytułowane „Kluczowe wartości przedsiębiorstw. Inteligentne organizacje – pespektywa badawcza” miało na celu przedstawienie tematyki prowadzonych projektów naukowych w warszawskiej uczelni oraz przedyskutowanie dalszych kierunków prac badawczych i założeń metodycznych badań mieszanych. W trakcie inspirującej dyskusji uczestnicy seminarium określili również możliwości współpracy naukowej.

Plany na wakacje? Płatny Program Praktyk Letnich z językiem niemieckim w PwC Service Delivery Center! Chcesz poszerzyć wiedzę o praktyczne doświadczenie oraz poznać specyfikę pracy w branży nowoczesnych usług biznesowych (BPO/SSC)?

Plany na wakacje?

Informacja o zbieraniu darów dla uchodźców z Ukrainy

Pomoc uchodźcom z Ukrainy

Organizujemy zbiórkę rzeczy pierwszej potrzeby, które zostaną przekazane przybywającym do Opola uchodźcom z Ukrainy.