Finance Challenge – konkurs o tematyce sprawozdawczości finansowej

Finance Challenge #MisjaAudyt – stacja: eksploracja!
Finance Challenge to dwuetapowy konkurs edukacyjny o tematyce finansowej organizowany
przez PwC Service Delivery Center. Udział w konkursie to okazja do sprawdzenia swoich
umiejętności, pozyskania nowej wiedzy prosto od ekspertek w branży oraz możliwość
zdobycia doświadczenia zawodowego, które pozwoli Ci wyróżnić się na rynku pracy już
podczas studiów.
Sprawdź szczegóły: https://fb.me/e/52LrdzWik
W konkursie mogą wziąć udział osoby studiujące na Śląsku i Opolszczyźnie, interesujące
się tematyką sprawozdawczości finansowej. Na najlepszych uczestników czeka pula nagród
o wartości 10 000 zł, a także vouchery na skrócony proces rekrutacji i propozycje
współpracy z naszym Centrum.

Etapy konkurs:
03.04.24 | Wykład w formule online, podczas którego uczestnicy otrzymają niezbędną
wiedzę by z łatwością przystąpić do następnego etapu.
Ważne! – udział w wykładzie nie jest obowiązkowy.
Etap I – 11.04.24 | Test w formule online – zadania otwarte.
Etap II – 17.04.24 | Wielki Finał w naszym Centrum w Katowicach, podczas którego
uczestnicy wezmą udział w case study.
Zapisy przyjmowane są do 3 kwietnia do godziny 14:00. Liczba miejsc jest ograniczona.
Niech moc będzie z Tobą! Zgłoś się już dziś: https://bit.ly/49WCCvj

Studencki Kwadrans

Studencki Kwadrans to porcja najświeższych uczelnianych newsów nadawana w każdy pierwszy piątek miesiąca o 19:10 w TVP3 Opole. Ostatnie odcinki programu są dla nas szczególnie bliskie bo występowali w nich nasi studenci. O pasjach (niekoniecznie związanych ze studiowanym kierunkiem) opowiadali ostatnio Robert, Maksymilian, Daniel czy Michał.

Blended Intensive Program

Zakończył się pierwszy na Politechnice Opolskiej program BIP (Blended Intensive Program). W proejekcie wzięło udział w sumie 9 nauczycieli akademickich i ponad 20 studentów z: Portugalii, Czech i Litwy-  IPT . Instituto Politécnico de Tomar (Portugal), Vysoká škola finanční a správní (Czech Republic), Vilniaus kolegija (Lithuania) i oczywiście z Wydziału Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej.

Mediacje jako instrument ochrony prawnej

„Centrum Mediacji przy Izbie Adwokackiej we Wrocławiu, wspólnie z Wydziałem Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, Wydziałem Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej oraz Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej pragnie zaprosić Państwa do udziału w organizowanej w dniu 1 grudnia 2023 roku we Wrocławiu Ogólnopolskiej Konferencji naukowej pt. „Mediacje jako instrument ochrony prawnej”.

Bez kategorii

Finałowe spotkanie w ramach projektu COIL na WEIZPO

W piątek, 10 listopada, odbyło się ostatnie spotkanie podsumowujące rezultaty pracy grup studenckich w ramach projektu COIL (Collaborative Online International Learning). COIL to narzędzie zaprojektowane w celu wzmocnienia globalnej i wirtualnej współpracy, globalnej nauki oraz umiejętności współpracy międzykulturowej w zespołach globalnych i wirtualnych.