Wydział Ekonomii i Zarządzania
Politechnika Opolska

Aktualności

Wybierz kategorię:

Studencki Kwadrans

Studencki Kwadrans to porcja najświeższych uczelnianych newsów nadawana w każdy pierwszy piątek miesiąca o 19:10 w TVP3 Opole. Ostatnie odcinki programu są dla nas szczególnie bliskie bo występowali w nich nasi studenci. O pasjach (niekoniecznie związanych ze studiowanym kierunkiem) opowiadali ostatnio Robert, Maksymilian, Daniel czy Michał.

Blended Intensive Program

Zakończył się pierwszy na Politechnice Opolskiej program BIP (Blended Intensive Program). W proejekcie wzięło udział w sumie 9 nauczycieli akademickich i ponad 20 studentów z: Portugalii, Czech i Litwy-  IPT . Instituto Politécnico de Tomar (Portugal), Vysoká škola finanční a správní (Czech Republic), Vilniaus kolegija (Lithuania) i oczywiście z Wydziału Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej.

Wesołych Świąt

Życzenia i pozdrowienia to wspaniała świąteczna tradycja. Kolorowe kartki (obecnie głównie te elektroniczne) są doskonałym elementem oprawy Świat Bożego Narodzenia i okazją do złożenia życzeń w związku z nadchodzącym Nowym Rokiem.

Mediacje jako instrument ochrony prawnej

„Centrum Mediacji przy Izbie Adwokackiej we Wrocławiu, wspólnie z Wydziałem Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, Wydziałem Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej oraz Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej pragnie zaprosić Państwa do udziału w organizowanej w dniu 1 grudnia 2023 roku we Wrocławiu Ogólnopolskiej Konferencji naukowej pt. „Mediacje jako instrument ochrony prawnej”.

Finałowe spotkanie w ramach projektu COIL na WEIZPO

W piątek, 10 listopada, odbyło się ostatnie spotkanie podsumowujące rezultaty pracy grup studenckich w ramach projektu COIL (Collaborative Online International Learning). COIL to narzędzie zaprojektowane w celu wzmocnienia globalnej i wirtualnej współpracy, globalnej nauki oraz umiejętności współpracy międzykulturowej w zespołach globalnych i wirtualnych.

Rozgrywki strategiczne WEIZ

Podczas zajęć z Podstaw zarządzania strategicznego studenci zapoznali się z tradycyjnymi chińskimi metodami rozwijania umiejętności

Zapraszamy na uroczyste rozdanie dyplomów

Serdecznie zapraszamy naszych tegorocznych absolwentów na uroczyste rozdanie dyplomów, które odbędzie się w sobotę, 18 listopada. Na potwierdzenie udziału czekamy do 8 listopada.